З 25 по 29 березня 2019 року студенти і викладачі коледжу взяли участь у заходах, присвячених Всесвітньому тижню грошей. У цьому році тиждень грошей проходив під гаслом: «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».
25 березня у кабінеті «Інформаційних систем та технологій» викладач Махова Ю.В. з групою ФК-17-09-1 відвідали 3D-екскурсію у Музеї грошей НБУ. Студенти віртуально “прогулялися” по музею, розглянули де-які експонати і навіть, покрутили їх, ознайомилися з ними з різних сторін. Аудіо озвучування туру на 3-х мовах допомогла докладніше дізнатися про кожного з стендів, представлених у музеї.
У кабінети фінансово-кредитних дисциплін студенти разом з викладачем Тимановською І.М. в ігровій формі вивчали грошово-фінансову термінологію, вчилися вести бізнес, робити заощадження, управляти ризиками. Студенти вдосконалювали свої знання у роботі з валютою, обговорювали можливості впровадження власної валюти у коледжі і перспективи її розвитку.
28.03.2019 року у рамках Всесвітнього тижня грошей – 2019 під керівництвом викладача Кирилової Г.А., у групі ЕП-17-09-1 відбулась дискусія за темою «Грошова винагорода за працю: де, кому, скільки, за що». Під час дискусії студентка групи ЕП-16-09-1 Придворова Ірина розповіла про світові моделі нарахування заробітної плати та тенденції її регулювання в Україні. Студенти групи ЕП-17-09-1 презентували ранжировані ряди середньої зарплати різних категорій робітників у Фінляндії, Данії, Швеції, Великобританії, Італії, Чехії та показали скільки і за що отримують працездатні особи.
Державний бюджет – це головний загальнодержавний фонд централізованих коштів, тому в рамках всесвітнього тижня грошей в групі ФК-16-09-1 відбулась конференція на тему «Бюджетне фінансування витрат: переваги та недоліки». Студенти представили презентації та озвучили основні показники держбюджету – 2019, обмінялись думками з питань планування доходів та витрат країни, зокрема витрат на розвиток національної економіки, для соціального захисту населення, утримання органів державної влади та управління, оборону та правоохоронну діяльність країни, науку та ін.
Під час конференції студенти проявили зацікавленість , активність в обговоренні даної теми та підвищили свій професійний рівень.
Заключним заходом тижня грошей стало знайомство студентів з фінансовою інклюзією, яка сприяє підвищенню та стабілізації доходів, ефективнішому управлінню активами, зменшенню вразливості від економічних криз. Під час круглого столу студенти висловлювали своє бачення, як всебічно розвивати фінансову грамотність у населення та як стати фінансово обізнаним.
